250. Bútorok, műtárgyak és szőnyegek > Asztali lámpa

1049. Asztali lámpa

Herend, 20. sz. közepe, festett, aranyozott porcelán, Viktória mintás, faragott fa talapzaton, eredeti ernyővel, egyégős szerelékkel, alján kék Herend bélyegzés és 6405 formaszám

m: 57 cm