1049. Asztali lámpa
Herend, 20. sz. közepe, festett, aranyozott porcelán, Viktória mintás, faragott fa talapzaton, eredeti ernyővel, egyégős szerelékkel, alján kék Herend bélyegzés és 6405 formaszám
m: 57 cm