250. Bútorok, műtárgyak és szőnyegek > Szendvicstálca

1046. Szendvicstálca

Fischer Vilmos, Kolozsvár, 1890 körül, kubasch mintájú festett, aranyozott porcelán, aranyozása kissé kopott, alján arany szignóva

46*16 cm