1042. Fedeles váza, 3 db
cseh, 19. sz. vége, festett porcelán, plasztikus virágfüzér rátétekkel, fényes aranyozással, talpakon máz alatti kék jelzet, kis sziromhibákkal, régi javítással
m: 8-17,5-29 cm