250. Bútorok, műtárgyak és szőnyegek > Fedeles váza, 3 db

1042. Fedeles váza, 3 db

cseh, 19. sz. vége, festett porcelán, plasztikus virágfüzér rátétekkel, fényes aranyozással, talpakon máz alatti kék jelzet, kis sziromhibákkal, régi javítással

m: 8-17,5-29 cm