250. Bútorok, műtárgyak és szőnyegek > Díszkancsó

1045. Díszkancsó

Fischer Vilmos, 1887, festett, aranyozott porcelán, harcsa motívumokkal díszítve, jelezve az alján: Fischer Vilmos Kolozsvárt 1887, restaurált

m: 24 cm