1043. Fedeles díszváza pár
Potschappel, 19. sz. második fele, festett, aranyozott porcelán, mindkét fedelén festett nemesi címerábrázolással, jelzett a váza és a talapzat alján: transzparens máz alatti kék jel, virágokon sérülésekkel, az egyik vázafedő tetején ülő nőalak keze resta
m: 78,5 cm