250. Bútorok, műtárgyak és szőnyegek > Vadászpuska

949. Vadászpuska

osztrák, 19. sz. közepe, csappantyús elsütőszerkezet, kovácsoltvas dupla cső, diófa ágyazat, sérült, hiányos

h: 123 cm