250. Bútorok, műtárgyak és szőnyegek > Szőnyeg

1172. Szőnyeg

Kiss Béla, Budapest, Czukor utcai műhely, 1920 körül, csomózott technika, ligatúrás jelzettel, kopott

140*93 cm