250. Bútorok, műtárgyak és szőnyegek > Iráni "Kaskai Shiráz" szőnyeg

1164. Iráni "Kaskai Shiráz" szőnyeg

20. sz. eleje, szenné csomózás, egyik végén hiányos, kopott

151*114 cm