250. Bútorok, műtárgyak és szőnyegek > Képóra

883. Képóra

osztrák, 19. sz. második fele, felesütős szerkezet, működő zenélő szerkezettel, 1 db felhúzókulccsal, olaj, fémlemez, aranyozott ökörszemes keretben

43*66 cm