1099. Tükör
Zsolnay gyár, Pécs, 1900 körül, Mack Lajos (?) terve alapján, nádas felett repülő darvak ábrázolással, eozinmázas fehércserép, jelezve ho.: fehér domború körpecséttel, formaszám 6028, restaurált
32*26,5 cm