250. Bútorok, műtárgyak és szőnyegek > Tükör

1099. Tükör

Zsolnay gyár, Pécs, 1900 körül, Mack Lajos (?) terve alapján, nádas felett repülő darvak ábrázolással, eozinmázas fehércserép, jelezve ho.: fehér domború körpecséttel, formaszám 6028, restaurált

32*26,5 cm