250. Bútorok, műtárgyak és szőnyegek > Tükör és konzolasztal

845. Tükör és konzolasztal

olasz, 20. sz. eleje, faragott, aranyozott hársfa, a konzolasztal tetején márványlappal, kis sérülésekkel

tükör: 165*96 cm, konzolasztal: 89*119*34 cm