250. Bútorok, műtárgyak és szőnyegek > Krisztus Pilátus előtt

978. Krisztus Pilátus előtt

francia, Limoges, 16. sz., b.l.: szövegtöredék, zománcfestett rézlemez, aranyozással kontúrozva, restaurált, sarkoknál apró felületi hiánnyal

143*122 mm