250. Bútorok, műtárgyak és szőnyegek > Csokoládés csésze és alj

1021. Csokoládés csésze és alj

Bécs, 1818, festett, aranyozott porcelán, jelezve az alján máz alatti kék méhkas jel és 15400 festőszám, kissé kopott

d: 14,5 cm; m: 10 cm