835. Íróasztal
magyar, 20. sz. eleje, asztallapján fenyőfa alapon cseresznyefa és topolyafa borítással, mahagóni intarziával, faragott cseresznyefa lábazaton, egy fiókkal, 1 db kulccsal, kis sérüléssel
77*137*76 cm