250. Bútorok, műtárgyak és szőnyegek > Íróasztal

835. Íróasztal

magyar, 20. sz. eleje, asztallapján fenyőfa alapon cseresznyefa és topolyafa borítással, mahagóni intarziával, faragott cseresznyefa lábazaton, egy fiókkal, 1 db kulccsal, kis sérüléssel

77*137*76 cm