250. Bútorok, műtárgyak és szőnyegek > Dísztál

1122. Dísztál

Kína, 20. sz. eleje, festett porcelán, virágos motívummal, alsó peremen négy szerencseszimbólummal, máz alatti kék Kangxi periódusra visszadatált jelzettel

d: 44,5 cm