250. Bútorok, műtárgyak és szőnyegek > Csokoládés csésze és alj

1029. Csokoládés csésze és alj

Schlagenwald, 19. sz. második fele, festett, aranyozott porcelán, jelezve az alján: máz alatti kék jelzet és S27 benyomott számozás, aranyozása kissé kopott

d: 15 cm; m: 7,5 cm