250. Bútorok, műtárgyak és szőnyegek > Írókomód

825. Írókomód

magyar, 19. sz. második fele, fenyőfa alapon diófa borítással, jávorfa intarziával, lehajtható fiók homloklapja mögött négy kis fiókkal, kis sérüléssel

98*126*61 cm