250. Bútorok, műtárgyak és szőnyegek > Pipa

999. Pipa

Adler Henrik műhelye, 19. sz. vége, faragott tajtékkő, fém szerelékkel, Adler jelzettel, gyümölcsfa szárral

h: 10 cm; szár: 56 cm