250. Bútorok, műtárgyak és szőnyegek > Ékszerládika - mesterremek

855. Ékszerládika - mesterremek

magyar, 19. sz. első fele, diófa és diógyökér borítással, jávorfa és paliszander intarziával, alsó részében két fiókkal és hat rekesszel, felső részén csont fogantyús rekeszen jávorfa intarziával, fedelében lehajtható leveles rekesszel, sárgaréz veretekkel, működő zárszerkezettel és fülekkel, belül jelzett: A. Handbauer, 1 db kulccsal, apró sérüléssel, Lánczy Ilka színésznő ajándékozta Berczik Árpád színmű írónak

21,7*39,8*28 cm