250. Bútorok, műtárgyak és szőnyegek > Kis Jézus a jászolban

975. Kis Jézus a jászolban

osztrák, 20. sz. eleje, festett viasz és fa, textil, szalma, zenélő szerkezettel, sérült

12,5*13*25 cm