250. Bútorok, műtárgyak és szőnyegek > Kandallóóra

910. Kandallóóra

Bécs, 19. sz. közepe, negyedütős szerkezet, alabástrom tokban, aranyozott sárgaréz veretekkel, működőképes, kulccsal, tok sérült, javított

m: 36 cm