1085. Tányér, 6 db
Zsolnay gyár, Pécs, 1870-75 körül, Zsolnay Vilmos bélyegzővel, festett, mázas porcelánfajansz gazdag virágmotívummal, alján máz alatti kék TJM családi bélyegzővel, Z.W. Pécs 1 masszába nyomott jelzettel, kis sérüléssel
d: 25 cm