250. Bútorok, műtárgyak és szőnyegek > Tányér, 6 db

1085. Tányér, 6 db

Zsolnay gyár, Pécs, 1870-75 körül, Zsolnay Vilmos bélyegzővel, festett, mázas porcelánfajansz gazdag virágmotívummal, alján máz alatti kék TJM családi bélyegzővel, Z.W. Pécs 1 masszába nyomott jelzettel, kis sérüléssel

d: 25 cm