1037. Fedeles vázapár
Sévres, 19. sz. vége, festett, aranyozott porcelán, aranyozott bronz veretekkel, talpán aranyozott sárgaréz szerelékkel, képmező jelzett: Desprez Sévres, talapzatán "1805" és "1812", évszámmal, az 1805-ös évszámú váza képmezőjében: másolat Francois Gerard
m: 103 cm