1086. Fedeles kupa
Zsolnay gyár, Pécs, 19. sz. vége, mázas elefántcsont színű keménycserép, fém fedéllel, vadászjelenet ábrázolással, jelezve az alján: masszába nyomott Zsolnay, Pécs, formaszám: 2702
m: 36 cm