250. Bútorok, műtárgyak és szőnyegek > Fedeles kupa

1086. Fedeles kupa

Zsolnay gyár, Pécs, 19. sz. vége, mázas elefántcsont színű keménycserép, fém fedéllel, vadászjelenet ábrázolással, jelezve az alján: masszába nyomott Zsolnay, Pécs, formaszám: 2702

m: 36 cm