250. Bútorok, műtárgyak és szőnyegek > Kandallóóra kandeláber párral

848. Kandallóóra kandeláber párral

Milánó, 1830-1850 körül, tűzaranyozott bronz tok és ötágú, hat gyertyacsészés kandeláberpár, felesütős párizsi szerkezet, római és arab számos számlap jelzett: Brioschi Fr... Milano, ingával, kulccsal, kis sérülésekkel, korabeli javítással, ingarugó törött

óra m: 43,5 cm, kandeláber m: 66 cm