250. Bútorok, műtárgyak és szőnyegek > Kanna és melegítő talapzat

1032. Kanna és melegítő talapzat

Pirkenhammer (?), 19. sz. vége, festett, aranyozott porcelán, jelezve az alján, restaurált

m: 24 cm