250. Bútorok, műtárgyak és szőnyegek > Fiókos kabinetszekrény

857. Fiókos kabinetszekrény

magyar, 19. sz., fenyőfa alapon diófa borítással, jávorfa és paliszander intarziával, 1 db kulccsal

47*52,5*25,5 cm