250. Bútorok, műtárgyak és szőnyegek > Váza

1035. Váza

cseh, 19. sz. vége, festett, aranyozott porcelán, kék, bécsi jel imitációjával, és masszába nyomott TK101 jellel, képmező C. Herr jelzettel

m: 44 cm