878. Kandallóóra
osztrák, 19. sz. második fele, felesütős szerkezet, diófa borítású tok alabástrom oszlopokkal, sárgaréz veretekkel, 1 db felhúzókulccsal, ingával, ütőszerkezet működőképes, javításra és tisztításra szorul, hátlap hiányzik, sérült
59*42,5*17 cm