250. Bútorok, műtárgyak és szőnyegek > Pipa

991. Pipa

osztrák, 19. sz. második fele, faragott tajtékkő, ezüst szerelékkel, elmosódott jellel, Hettich (?) készítői jelzettel, gyümölcsfa szárral

h: 10 cm; szár: 46,5 cm