250. Bútorok, műtárgyak és szőnyegek > Írókomód

833. Írókomód

francia, 1900 körül, tölgyfa alapon paliszander borítással, intarziás díszítéssel, lehajtható írólapja mögött 4 kis fiókkal, lapján posztó borítással, öntött sárgaréz veretekkel, tetején profilált márványlappal, kis sérüléssel

96,5*96,5*48 cm