833. Írókomód
francia, 1900 körül, tölgyfa alapon paliszander borítással, intarziás díszítéssel, lehajtható írólapja mögött 4 kis fiókkal, lapján posztó borítással, öntött sárgaréz veretekkel, tetején profilált márványlappal, kis sérüléssel
96,5*96,5*48 cm