905. Szervízasztal, 5 db
magyar, 20. sz. eleje, diófa színűre pácolt bükkfa, esztergált lábakon, 4 db asztalka lehajtható lappal, összecsukható és egymásba csúsztatható, kis sérüléssel
72*64,5*48 cm; 4 db asztal: 69*45 cm