250. Bútorok, műtárgyak és szőnyegek > Szervízasztal, 5 db

905. Szervízasztal, 5 db

magyar, 20. sz. eleje, diófa színűre pácolt bükkfa, esztergált lábakon, 4 db asztalka lehajtható lappal, összecsukható és egymásba csúsztatható, kis sérüléssel

72*64,5*48 cm; 4 db asztal: 69*45 cm