250. Bútorok, műtárgyak és szőnyegek > Kanna és melegítő talapzat

1030. Kanna és melegítő talapzat

francia, 19. sz. vége, festett, aranyozott porcelán, vitorlások és halász ábrázolással, aranyozása kopott

m: 28 cm