250. Bútorok, műtárgyak és szőnyegek > Fedeles vázapár

1025. Fedeles vázapár

cseh, 19. sz. második fele, festett, aranyozott porcelán, figurális képmező jelzett: F. Messaer, az alján felirattal, egyik fedő restaurált, kis mázhibával

m: 26 cm