250. Bútorok, műtárgyak és szőnyegek > Legyező

1130. Legyező

Kína, Canton, 19. sz. második fele, festett selyem, figurális díszítéssel, csont lapokból faragott arcokkal, lakkfestett fa nyéllel, restaurált

42,5*26,5 cm