250. Bútorok, műtárgyak és szőnyegek > Csokoládés csésze és alj

1023. Csokoládés csésze és alj

osztrák, 19. sz. vége, festett, aranyozott porcelán, j.n.

d: 14 cm; m: 8,5 cm