250. Bútorok, műtárgyak és szőnyegek > Szalonasztal

838. Szalonasztal

magyar, 1900 körül, tölgyfa alapon mahagóni borítással, jávorfa intarziás díszítéssel, egy fiókkal, kis sérüléssel

75*71 cm