250. Bútorok, műtárgyak és szőnyegek > Kandallóóra

911. Kandallóóra

osztrák, 19. sz., negyedütős szerkezet, faragott, aranyozott fa óraház, ingával, felhúzókulccsal, működik

m: 36 cm