851. Kandallóóra
Párizs, 19. sz., aranyozott sárgaréz tok, felesütős szerkezettel, festett, aranyozott porcelán betétekkel, jelzett: Boursier Jne Elve. de Lepautre a Paris, hátlap hiányzik, inga és felhúzókulcs hiányzik
m: 34,5 cm