250. Bútorok, műtárgyak és szőnyegek > Jamantaka, a halál ura - Tanka

1119. Jamantaka, a halál ura - Tanka

Tibet, 19. sz. vége, gouache, vászon, szövött selyemre applikálva, tartórúdja pótolt

97*50 cm