250. Bútorok, műtárgyak és szőnyegek > A sárga kimonó

1100. A sárga kimonó

Kauro Kawano (1916-1965), színes fametszet, papír, j.j.l.: Kauro Kawano, jelezve a nyomaton

390*235 mm