250. Bútorok, műtárgyak és szőnyegek > Vázapár

1126. Vázapár

Kína, 19. sz. vége, festett, aranyozott porcelán, Fo oroszlános fülekkel, képmezőkben pávák és pillangók, egyik alja átfúrva és sérüléssel, másik nyaka restaurált, fa talapzatokkal

m: 90,5 cm, talapzat m: 12,5 cm