250. Bútorok, műtárgyak és szőnyegek > Talpas pohár

1127. Talpas pohár

Kína, Canton, 19. sz. vége, réz, teljes felületén zománcfestett, vendégek érkezése jelenetekkel, szimbólumokkal, zománcfelület sérüléssel

m: 16 cm