250. Bútorok, műtárgyak és szőnyegek > Lőportartó, 2 db

934. Lőportartó, 2 db

Balkán (?), 19. sz. vége, tök edényke, fém rátétes díszítéssel, türkiz és karneol színű üvegpaszta kőutánzatokkal, sérült, hiányos

m: 18 cm