250. Bútorok, műtárgyak és szőnyegek > Szalongarnitúra, 5 db-os

907. Szalongarnitúra, 5 db-os

Bécs, Thonet, 1910 körül, mahagóni színűre pácolt, hajlított, gőzölt bükkfa, jelzett az alján: "Thonet Wien" cédula és égetett "Thonet Austria" jelzés, kárpit pótolt, kis sérüléssel, 4 db karszék:

94,5*54,5*55 cm; 1 db kanapé: 94,5*109,5*49 cm