250. Bútorok, műtárgyak és szőnyegek > Szerencsehozó Isten

1123. Szerencsehozó Isten

Kína, 20. sz., festett porcelán, alján masszába nyomott jelzettel, a Három Csillagisten közül a Siker Istene

m: 49 cm