250. Bútorok, műtárgyak és szőnyegek > Kandallóóra

879. Kandallóóra

Bécs, 19. sz. második fele, negyedütős szerkezet, fekete lakkfestett fa tok, alabástrom oszlopokkal, faragott, aranyozott díszekkel, festett, római számos számlap, ingával és 1 db felhúzókulccsal, működik, kis sérüléssel

46,5*33*12 cm