250. Bútorok, műtárgyak és szőnyegek > Kandallóóra

875. Kandallóóra

osztrák, 19. sz. első fele, felesütős szerkezet, faragott, festett, aranyozott fa tok, cizellált sárgaréz számlappal, zománcozott számmezőkkel, tok sérült, működőképes

m: 43 cm