250. Bútorok, műtárgyak és szőnyegek > Tálalószekrény

862. Tálalószekrény

olasz, 18. sz. vége, fenyőfa alapon diófa és diógyökér borítással, jávorfa intarziával, öntött sárgaréz fiókhúzókkal és kulcspajzsokkal, lehajtható lapja mögött négy kis fiókkal és rekeszekkel, egy titkos rekesszel, 2 db kulccsal, sérült

242*112*63 cm