862. Tálalószekrény
olasz, 18. sz. vége, fenyőfa alapon diófa és diógyökér borítással, jávorfa intarziával, öntött sárgaréz fiókhúzókkal és kulcspajzsokkal, lehajtható lapja mögött négy kis fiókkal és rekeszekkel, egy titkos rekesszel, 2 db kulccsal, sérült
242*112*63 cm