1093. Névjegytál - Vizet merítő
Zsolnay gyár, Pécs, 20. sz. első fele, folyatott eozinmázas porcelánfajansz, fémesen savmaratott felülettel, alján hárompajzsos öttemplom jelzettel, 6150-es formaszámmal, apró mázhibával
29*25*16 cm